Tiger Energy Drink

Zróbcie sobie test. Jeśli czujecie więcej niż 2 na 10 objawów to znaczy, że czas lecieć po Restarta. Jak macie ponad 9 na 10 - warto zastanowić się nad zamówieniem taksówki.

10 rzeczy, które zrozumieją tylko osoby na kacu

Nie jest to powód do dumy, ale kiedy już się zdarzy, cierpimy. To specyficzny rodzaj bólu, bo dotyczy zarówno samopoczucia, jak i ciała (wiesz, co to znaczy, gdy bolą cię włosy? No właśnie!). I ktoś, kto nigdy nie był w tym stanie, nie zrozumie, przez co przechodzisz.

Życie nie jest sprawiedliwe. Jedni kaca przeżywają lepiej, inni gorzej, a wpływa na to bardzo dużo różnych czynników. Wraz z Instytutem Restartu Tiger Energy Drink przygotowaliśmy listę rzeczy, na które trzeba być gotowym, jeśli przesadzi się z alkoholem - a nie jest to lista przyjemności, dla ścisłości.

We współpracy z Instytutem chcemy pokazać, czym grozi niekontrolowana zabawa, choć zdajemy sobie sprawę, że czasem, aby była "zabawa", musi być "niekontrolowana". Spokojnie, hackowanie kaca to nasza specjalność! Jeśli więc rozpoznajesz u siebie przynajmniej jeden z poniższych symptomów zatrucia alkoholowego, silna dawka elektrolitów, witamin i kofeiny zawarta w Tiger Energy Drink może okazać się niezbędna, by wrócić do gry!

1. Woda. Jest. Pyszna.

Nigdy nie sądziłeś, że woda może być tak smaczna. Pijesz. I pijesz. I czujesz, że ulewa się ci się wszystkimi porami skóry. Ale nie przestaniesz. Jest taka... mokra.

2. Zachowywanie się normalnie jest... trudne

Wizyta rodziców to przecież nic wielkiego. Ogarniesz. Czujesz po prostu lekkie mdłości, ale umówmy się, to chyba nic wielkiego?

3. Nikt cię nie rozumie

"Daj spokój, wypiłeś kilka piw, a zachowujesz się, jakbyś miał umrzeć!". Tak, wszyscy wciąż powtarzają, że przesadzasz, ale nie mają pojęcia, że to twój ostatni dzień życia. Tunel, na końcu którego nie ma światełka. Ciemność i pulsujące z bólu skronie... No, może nie jest aż tak źle, ale co oni o tym wiedzą.

4. Masz szklany nastrój i wrażliwe serduszko

Potrzebujesz miłości. Bardziej niż zwykle. Kogoś, kto cię przytuli, nakarmi, umyje, ubierze, pomoże wyjść na świeże powietrze, przygotuje łóżko i kupi Tiger Energy Drinka. Czy to naprawdę tak wiele?

5. Czujesz, jakbyś naprawdę dawno nie spał

Budzisz się w południe i przez jakiś czas nawet wydaje ci się, że czujesz się nieźle. Być może sam przygotujesz sobie śniadanie, a potem poczilujesz z ulubionym serialem. Ale lepiej spójrz prawdzie w oczy - w końcu się dogoni. I to wcześniej, niż później. A kiedy obudzisz się na obiad, okaże się, że za oknem jest tak jakby... noc?

6. Coś cię pcha w objęcia muszli klozetowej

Dziwne uczucie, ale z jakiegoś powodu gdy tylko opuszczasz łazienkę, coś sprawia, że koniecznie chcesz tam wrócić... Żołądek za to w najlepsze bawi się jak na rollercoasterze, a ty obiecujesz sobie, że "ostatni raz przesadziłeś z alkoholem".

7. Tu jest stanowczo za jasno

A cóż to za jegomość w tak ciemnych okularach w tak bezsłonecznym miejscu, jak kawalerka od strony północnej? Och, pewnie cierpi na jaskrę lub inne tego typu schorzenie. Powinniśmy mu współczuć, może pomóc (patrz punkt 7)?

8. Nie chcesz zaglądać na Facebooka

Choć być może nie pamiętasz zbyt wiele z poprzedniego wieczora, instynktownie czujesz, że nie masz siły na radzenie sobie z poziomem żenady, jaki zapewne został uwieczniony na zdjęciach twoich znajomych. Zajmiesz się tym, jesteś pewien. Za 24 godziny.

9. To nie jest ból głowy. To jest śmierć

Zaczyna się drobnym błyskiem w głowie, a rzeczywistość wydaje się mieszaniną nieostrych kształtów i plam. Gdy w końcu kalibrujesz soczewkę, cały ciężar życia bezpardonowo usadza się na twojej czaszce. Okazuje się, że "ból" to bardzo szerokie stwierdzenie - kłuje, tłucze, łomocze, miażdży i trzęsie - a ty jesteś zmuszony zapoznać się z jego wszystkimi definicjami...

10. Byle wanna z gorącą wodą to najlepsze jacuzzi ever

Mówi się, że w życiu liczą się małe przyjemności. By więc wrócić do rzeczywistości, postanawiasz się odświeżyć i zrelaksować, najlepiej z kieliszkiem win... najlepiej z puszeczką Tiger Energy Drink, tak? Tak, stanowczo potrzebujesz odprężenia.