Tiger Energy Drink
Headline

Sylwester to taki dzień, że zaczynasz jak zwykle, a kończysz tak, że zastanawiasz się czy człowiek jest w stanie tyle wypić. Stworzyliśmy więc krótki poradnik, który pomoże Wam przetrwać ten dzień i wejść w Nowy Rok w takim stanie, że później nie będziecie się wstydzić.

Pobudka

Zjedz śniadanie. To najważniejszy posiłek dnia, zaraz po tym, który jesz tuż przed imprezą. Bo to może być albo obiad, albo kolacja. Albo nawet śniadanie. To szacun. Tym bardziej zjedz. Najlepiej coś tłustego i coś co trzeba upolować. Polowanie na soję się nie liczy.

Prysznic

To może być Twój ostatni akt człowieczeństwa w tym roku. Pokaż czym różnisz się od zwierząt.

Praca/Szkoła

Idź jak musisz.

Po szkole/pracy

Zakupy! Niezależnie od tego, gdzie masz zamiar spędzić Sylwestra, na pewno musisz zrobić zapasy. Poza alko, przekąskami, frakiem, sprzętami rozrywkowymi (cokolwiek to dla Ciebie znaczy – nas to nie interesuje), pamiętaj o Tigerze Restart. Najlepiej kilku zgrzewkach. W Nowy Rok będzie na niego ogromne zapotrzebowanie. Jak na race na derbach Krakowa.

2 godziny przed zabawą

Nie rób tak jak piłkarze za komuny i nie pij wódy na pusty żołądek przed meczem. Nie wiadomo kto to wymyślił, ale chyba po prostu nienawidził świata. Zjedz rosół. Potem zagryź czymś równie tłustym. Jak jesteś na diecie to chudym. Nieważne. Ważne, że żołądek ma być pełny. Dziewczyny – jak boicie się, że będzie widać brzuch spod sukienki – załóżcie sweter.

1 godzina przed imprezą

To dobra pora na pierwszego Tigera. Tak, żeby wejść na bibę na pełnej kur…ie. Pamiętaj, zabawa jest tak dobra jak się zaczyna.
Jak nie zmarnuj okazji.

puszka

start!

Start! Nie leć od razu do kuchni z okrzykiem „Pijemy!” Przysporzy Ci to fanów, ale potem i tak nie będziesz pamiętać kim byli. Rozłóż się, zjedz coś, pogadaj z gospodarzem, sprawdź, czy jest ktoś do wyrwania.

22:00

Do północy daleka droga, wszyscy nagrzani. To ten moment nocy, kiedy jeszcze nie zastanawiasz się, czy cokolwiek łączy Cię z tą patologią, tylko po prostu płyniesz z kolejnymi toastami i uważasz, że jesteś w najlepszym miejscu, w jakim można być. Tak trzymaj.

23:30

Już blisko. Nie daj się teraz namówić na zawody. Jakiekolwiek. Zawody wymyślone w takim kontekście zawsze prowadzą do torsji i poniżenia. Wyryj sobie tę prawdę w głowie na całe życie. No i łyknij Tigera. Wejdziesz w Nowy Rok jak do siebie.

Północ!!!

Rób cokolwiek tylko nie pij szampana. Jak nie wierzysz spytaj taty.

4:00

Na scenie zostali najwytrwalsi. To ci co albo nie mają po co wracać do domu, albo nie wiedzą jak tam trafić. Rozmawiaj tylko z tymi, którzy są w stanie wyartykułować Twoje imię. Nie wdawaj się w gadki z tymi, którzy mówią, że Cię szanują. Nie pij spirytusu, ani bimbru od dziadka. Nie całuj się z żadnym z rodziców gospodarza.

6:00

Jesteś w domu? Brawo! Teraz idź spać. Porozkładaj sobie wokół łóżka Tigery Restart. Tak żeby mieć pod ręką jak wstaniesz. Jeśli to będzie pierwsza rzecz jaką zrobisz w Nowym Roku, będzie legendarnie.